T494B106K010AT
KEMETKEMET
T494B106K010AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494B106K010AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10V 10% 1411
Duomenų lapai: T494B106K010AT.pdf
  • Pranešimas
T494B106K010AT specifikacijos
Dalies numeris T494B106K010AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 236810 pcs Duomenų lapas T494B106K010AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T494 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-8444-2
T494B106K010AT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 800 mOhm Talpa 10µF