T494A474K025AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494A474K025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206
Duomenų lapai: T494A474K025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T494A474K025AT specifikacijos
Dalies numeris T494A474K025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 25V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215138 pcs Duomenų lapas T494A474K025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T494 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 399-18379-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 9 Ohm @ 100kHz
Talpa 0.47µF