T491X687M006ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491X687M006ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 680.UF 6.0V
Duomenų lapai: T491X687M006ZT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
T491X687M006ZT specifikacijos
Dalies numeris T491X687M006ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 680.UF 6.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 42045 pcs Duomenų lapas T491X687M006ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 600 mOhm Išsamus aprašymas 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
Talpa 680µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491X687M006ZT4860ZV10
T491X687M006ZT4860ZV10
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 680.UF 6.0V
Sandelyje: 44415 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491X687M006AT4860
T491X687M006AT4860
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 48948 pcs
parsisiųsti: T491X687M006AT4860.pdf
RFQ
T491X687M006ZT4860
T491X687M006ZT4860
parsisiųsti:
T493A106K010AH6120
T493A106K010AH6120
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 10V 10% 1206
parsisiųsti: T493A106K010AH6120.pdf
T491X687M006ZT7280
T491X687M006ZT7280
parsisiųsti: T491X687M006ZT7280.pdf
T491X687M004ZTZV10
T491X687M004ZTZV10
apibūdinimas: CAP TANT 680.UF 4.0V
T491X687M006AT
T491X687M006AT
parsisiųsti: T491X687M006AT.pdf
T491X687M006ZTZV11
T491X687M006ZTZV11
T491X687M004ZT
T491X687M004ZT
apibūdinimas: CAP TANT 680UF 20% 4V 2917
parsisiųsti: T491X687M004ZT.pdf
T491X687M006ZTZV12
T491X687M006ZTZV12
T491X687M004AT
T491X687M004AT