T491X686M025AH
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491X686M025AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 25.0V
Duomenų lapai: T491X686M025AH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491X686M025AH specifikacijos
Dalies numeris T491X686M025AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 25.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 60619 pcs Duomenų lapas T491X686M025AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Talpa 68µF