T491X477K006AH
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491X477K006AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 470.UF 6.0V
Duomenų lapai: T491X477K006AH.pdf
  • Pranešimas
T491X477K006AH specifikacijos
Dalies numeris T491X477K006AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 470.UF 6.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 50678 pcs Duomenų lapas T491X477K006AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 400 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm Talpa 470µF