T491X337M010ZT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491X337M010ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 330.UF 10.0V
Duomenų lapai: T491X337M010ZT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
T491X337M010ZT specifikacijos
Dalies numeris T491X337M010ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 330.UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 82026 pcs Duomenų lapas T491X337M010ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm
Talpa 330µF