T491X336M025AH
KEMETKEMET
T491X336M025AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491X336M025AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
Duomenų lapai: T491X336M025AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T491X336M025AH specifikacijos
Dalies numeris T491X336M025AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 67834 pcs Duomenų lapas T491X336M025AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
Talpa 33µF