T491X107K016AT
KEMETKEMET
T491X107K016AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491X107K016AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 16V 10% 2917
Duomenų lapai: T491X107K016AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491X107K016AT specifikacijos
Dalies numeris T491X107K016AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103253 pcs Duomenų lapas T491X107K016AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3811-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Talpa 100µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491X107K016AT4100
T491X107K016AT4100
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 100.UF 16.0V
Sandelyje: 66581 pcs
parsisiųsti: T491X107K016AT4100.pdf
RFQ
T491X107K016AT4539
T491X107K016AT4539
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 83428 pcs
parsisiųsti: T491X107K016AT4539.pdf
RFQ
T491X107K016AS
T491X107K016AS
apibūdinimas: CAP TANT 100UF 16V 10% 2917
parsisiųsti: T491X107K016AS.pdf
T491X107K016ATAUTO
T491X107K016ATAUTO