T491V685K035ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491V685K035ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2917
Duomenų lapai: T491V685K035ZT.pdf
  • Pranešimas
T491V685K035ZT specifikacijos
Dalies numeris T491V685K035ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4404 pcs Duomenų lapas T491V685K035ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm @ 100kHz
Talpa 6.8µF