T491V337M006ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491V337M006ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 330.UF 6.0V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T491V337M006ZT specifikacijos
Dalies numeris T491V337M006ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 330.UF 6.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 97484 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Talpa 330µF