T491T106M016AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491T106M016AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10.0UF 16.0V
Duomenų lapai: T491T106M016AT.pdf
  • Pranešimas
T491T106M016AT specifikacijos
Dalies numeris T491T106M016AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10.0UF 16.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 121931 pcs Duomenų lapas T491T106M016AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-18078-2
T491T106M016AT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo dydžio kodas T
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 8 Ohm Talpa 10µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491T106M016AT4280
T491T106M016AT4280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Sandelyje: 112592 pcs
parsisiųsti: T491T106M016AT4280.pdf
RFQ
T491T106M016AT4380
T491T106M016AT4380
Gamintojai: KEMET