T491T106K006AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491T106K006AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10% 6.3V 1411
Duomenų lapai: T491T106K006AT.pdf
  • Pranešimas
T491T106K006AT specifikacijos
Dalies numeris T491T106K006AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10% 6.3V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5475 pcs Duomenų lapas T491T106K006AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas T
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm @ 100kHz
Talpa 10µF