T491E477M010AH
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491E477M010AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 470.UF 10.0V
Duomenų lapai: T491E477M010AH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491E477M010AH specifikacijos
Dalies numeris T491E477M010AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 470.UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 24512 pcs Duomenų lapas T491E477M010AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2924 (7360 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas E
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2924 (7360 Metric) 500 mOhm Talpa 470µF