T491D686K020AT
KEMETKEMET
T491D686K020AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D686K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 20V 10% 2917
Duomenų lapai: T491D686K020AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491D686K020AT specifikacijos
Dalies numeris T491D686K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 20V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101322 pcs Duomenų lapas T491D686K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3803-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D686K020AT7280
T491D686K020AT7280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 20.0V
Sandelyje: 101909 pcs
parsisiųsti: T491D686K020AT7280.pdf
RFQ
T491D686K020AH
T491D686K020AH
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 61267 pcs
parsisiųsti: T491D686K020AH.pdf
RFQ
T491D686K016ZTAU00
T491D686K016ZTAU00
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 16.0V
parsisiųsti: T491D686K016ZTAU00.pdf
T491D686K020AT4539
T491D686K020AT4539