T491D685M025AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D685M025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.80UF 25.0V
Duomenų lapai: T491D685M025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491D685M025AT specifikacijos
Dalies numeris T491D685M025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.80UF 25.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 202736 pcs Duomenų lapas T491D685M025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.8 Ohm
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1.8 Ohm Talpa 6.8µF