T491D685K035AT
KEMETKEMET
T491D685K035AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D685K035AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917
Duomenų lapai: T491D685K035AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T491D685K035AT specifikacijos
Dalies numeris T491D685K035AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118845 pcs Duomenų lapas T491D685K035AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3799-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.3 Ohm
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.3 Ohm Talpa 6.8µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D685K035AT4659
T491D685K035AT4659
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 6.80UF 35.0V
Sandelyje: 184082 pcs
parsisiųsti: T491D685K035AT4659.pdf
RFQ
T491D685K035AG
T491D685K035AG
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 93732 pcs
parsisiųsti: T491D685K035AG.pdf
RFQ
T491D685K025ZT
T491D685K025ZT
apibūdinimas: CAP TANT 6.80UF 25.0V
parsisiųsti: T491D685K025ZT.pdf
T491D685K035AT4153
T491D685K035AT4153
parsisiųsti: T491D685K035AT4153.pdf
T491D685K025AT
T491D685K025AT
parsisiųsti: T491D685K025AT.pdf
T491D685K035AS
T491D685K035AS
apibūdinimas: CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917
parsisiųsti: T491D685K035AS.pdf
T491D685K035AT4539
T491D685K035AT4539
parsisiųsti: T491D685K035AT4539.pdf
T491D685K035AT4160
T491D685K035AT4160
parsisiųsti: T491D685K035AT4160.pdf
T491D685K035AT4802
T491D685K035AT4802
parsisiųsti: T491D685K035AT4802.pdf
T491D685K025AH
T491D685K025AH
parsisiųsti: T491D685K025AH.pdf
T491D685K035AH
T491D685K035AH
parsisiųsti: T491D685K035AH.pdf
T491D685K035AT2478
T491D685K035AT2478
parsisiųsti: T491D685K035AT2478.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus