T491D476K020AS
KEMETKEMET
T491D476K020AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D476K020AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 20V 10% 2917
Duomenų lapai: T491D476K020AS.pdf
  • Pranešimas
T491D476K020AS specifikacijos
Dalies numeris T491D476K020AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6030 pcs Duomenų lapas T491D476K020AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-1619-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
Talpa 47µF