T491D476K016AS
KEMETKEMET
T491D476K016AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D476K016AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Duomenų lapai: T491D476K016AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T491D476K016AS specifikacijos
Dalies numeris T491D476K016AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4249 pcs Duomenų lapas T491D476K016AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-1603-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Talpa 47µF