T491D475M035AH
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D475M035AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 4.70UF 35.0V
Duomenų lapai: T491D475M035AH.pdf
  • Pranešimas
T491D475M035AH specifikacijos
Dalies numeris T491D475M035AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 4.70UF 35.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 101302 pcs Duomenų lapas T491D475M035AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.5 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.5 Ohm Talpa 4.7µF