T491D336M010AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D336M010AT4100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33.0UF 10.0V
Duomenų lapai: T491D336M010AT4100.pdf
  • Pranešimas
T491D336M010AT4100 specifikacijos
Dalies numeris T491D336M010AT4100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33.0UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 134538 pcs Duomenų lapas T491D336M010AT4100.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D336K035ZTAU50
T491D336K035ZTAU50
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 33.0UF 35.0V
Sandelyje: 66522 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491D336M010AT4053
T491D336M010AT4053
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 33.0UF 10.0V
Sandelyje: 147088 pcs
parsisiųsti: T491D336M010AT4053.pdf
RFQ
T491D336M010AT
T491D336M010AT
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 10V 20% 2917