T491D227M010AT
KEMETKEMET
T491D227M010AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D227M010AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Duomenų lapai: T491D227M010AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491D227M010AT specifikacijos
Dalies numeris T491D227M010AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109868 pcs Duomenų lapas T491D227M010AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-9744-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm Talpa 220µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D227M006ZT7027
T491D227M006ZT7027
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 220.UF 6.0V
Sandelyje: 106636 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491D227M010AT42807333
T491D227M010AT42807333
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 220.UF 10.0V
Sandelyje: 97051 pcs
parsisiųsti: T491D227M010AT42807333.pdf
RFQ
T491D227M010AT4053
T491D227M010AT4053
parsisiųsti: T491D227M010AT4053.pdf
T491D227M006ZTZV10
T491D227M006ZTZV10
parsisiųsti:
T491D227M010AT2478
T491D227M010AT2478
parsisiųsti: T491D227M010AT2478.pdf
T491D227M010AT4777
T491D227M010AT4777
parsisiųsti: T491D227M010AT4777.pdf
T491D227M010AT4380
T491D227M010AT4380