T491D226M025AS
KEMETKEMET
T491D226M025AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D226M025AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 25V 20% 2917
Duomenų lapai: T491D226M025AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T491D226M025AS specifikacijos
Dalies numeris T491D226M025AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 25V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5913 pcs Duomenų lapas T491D226M025AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-1640-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Talpa 22µF