T491D106K050AT
KEMETKEMET
T491D106K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D106K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 50V 10% 2917
Duomenų lapai: T491D106K050AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T491D106K050AT specifikacijos
Dalies numeris T491D106K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 50V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65817 pcs Duomenų lapas T491D106K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-8361-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Talpa 10µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D106K050AT7027
T491D106K050AT7027
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 10.0UF 50.0V
Sandelyje: 72378 pcs
parsisiųsti: T491D106K050AT7027.pdf
RFQ
T491D106K050AT7343
T491D106K050AT7343
Gamintojai: KEMET