T491D106K025AT
KEMETKEMET
T491D106K025AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D106K025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 25V 10% 2917
Duomenų lapai: T491D106K025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491D106K025AT specifikacijos
Dalies numeris T491D106K025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 25V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212712 pcs Duomenų lapas T491D106K025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3765-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm Talpa 10µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D106K025AS-F
T491D106K025AS-F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 25V 2917
Sandelyje: 79595 pcs
parsisiųsti: T491D106K025AS-F.pdf
RFQ
T491D106K025AT4069
T491D106K025AT4069
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 10.0UF 25.0V
Sandelyje: 160292 pcs
parsisiųsti: T491D106K025AT4069.pdf
RFQ
T491D106K025AS
T491D106K025AS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 25V 10% 2917
parsisiųsti: T491D106K025AS.pdf
T491D106K025AT24787027
T491D106K025AT24787027
parsisiųsti: T491D106K025AT24787027.pdf
T491D106K025AT4068
T491D106K025AT4068
parsisiųsti: T491D106K025AT4068.pdf
T491D106K025AH2478
T491D106K025AH2478
parsisiųsti: T491D106K025AH2478.pdf
T491D106K025AT4081
T491D106K025AT4081
parsisiųsti: T491D106K025AT4081.pdf
T491D106K025AH
T491D106K025AH
parsisiųsti: T491D106K025AH.pdf
parsisiųsti: T491D106K025AH7223.pdf
T491D106K025AT2478
T491D106K025AT2478
parsisiųsti: T491D106K025AT2478.pdf
T491D106K025AT24787622
T491D106K025AT24787622
parsisiųsti: T491D106K025AT24787622.pdf
T491D106K025AN
T491D106K025AN
parsisiųsti: T491D106K025AN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus