T491C686K010ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C686K010ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 10.0V
Duomenų lapai: T491C686K010ZT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
T491C686K010ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C686K010ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 202297 pcs Duomenų lapas T491C686K010ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm
Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C686K010AT7280
T491C686K010AT7280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 10.0V
Sandelyje: 212921 pcs
parsisiųsti: T491C686K010AT7280.pdf
RFQ
T491C686K010ZT7280
T491C686K010ZT7280
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 237890 pcs
parsisiųsti: T491C686K010ZT7280.pdf
RFQ
T491C686K010ZGZV10
T491C686K010ZGZV10
parsisiųsti:
T491C686K010ZTZ012
T491C686K010ZTZ012
parsisiųsti:
T491C686K010ZTZ330
T491C686K010ZTZ330
T491C686K010ZTZ320
T491C686K010ZTZ320