T491C686K004AH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C686K004AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 4.0V
Duomenų lapai: T491C686K004AH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491C686K004AH specifikacijos
Dalies numeris T491C686K004AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 4.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 154112 pcs Duomenų lapas T491C686K004AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.5 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
Talpa 68µF