T491C685K035AH
KEMETKEMET
T491C685K035AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C685K035AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2312
Duomenų lapai: T491C685K035AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491C685K035AH specifikacijos
Dalies numeris T491C685K035AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 126896 pcs Duomenų lapas T491C685K035AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.8 Ohm Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
Talpa 6.8µF