T491C684K050ZT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C684K050ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.68UF 10% 50V 2312
Duomenų lapai: T491C684K050ZT.pdf
  • Pranešimas
T491C684K050ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C684K050ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.68UF 10% 50V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5322 pcs Duomenų lapas T491C684K050ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.4 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 6.4 Ohm @ 100kHz
Talpa 0.68µF