T491C474M050ZT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C474M050ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 20% 50V 2312
Duomenų lapai: T491C474M050ZT.pdf
  • Pranešimas
T491C474M050ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C474M050ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 20% 50V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4042 pcs Duomenų lapas T491C474M050ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.2 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 7.2 Ohm @ 100kHz
Talpa 0.47µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C474M050ZT2478
T491C474M050ZT2478
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT .470UF 50.0V
Sandelyje: 195002 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C474M050ZTAC00
T491C474M050ZTAC00
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 220569 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C474M050AG
T491C474M050AG
parsisiųsti: T491C474M050AG.pdf
T491C474K050ZTZ012
T491C474K050ZTZ012
T491C474M050ZT7280
T491C474M050ZT7280