T491C336M016ZT
KEMETKEMET
T491C336M016ZT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C336M016ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T491C336M016ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C336M016ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 16V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4642 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 495-2246-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.4 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.4 Ohm
Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C336M016ZTZ012
T491C336M016ZTZ012
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 33.0UF 16.0V
Sandelyje: 202879 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C336M016ZTAU00
T491C336M016ZTAU00
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 248852 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C336M016ZT7027
T491C336M016ZT7027
T491C336M016AT7280
T491C336M016AT7280
apibūdinimas: CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
parsisiųsti: T491C336M016AT7280.pdf
parsisiųsti: T491C336M016AT4380.pdf
T491C336M016ZTAU007280
T491C336M016ZTAU007280