T491C336M016AT
KEMETKEMET
T491C336M016AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C336M016AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
Duomenų lapai: T491C336M016AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491C336M016AT specifikacijos
Dalies numeris T491C336M016AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 16V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 282927 pcs Duomenų lapas T491C336M016AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 399-8353-2
T491C336M016AT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C336M016AT4021
T491C336M016AT4021
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 33.0UF 16.0V