T491C336M010ZT
KEMETKEMET
T491C336M010ZT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C336M010ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 10V 20% 2312
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T491C336M010ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C336M010ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 10V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5006 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 495-2215-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.5 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C336M010ZT7280
T491C336M010ZT7280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 33.0UF 10.0V
Sandelyje: 333709 pcs
parsisiųsti: T491C336M010ZT7280.pdf
RFQ
T491C336M010ZTAU50
T491C336M010ZTAU50
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 283235 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C336M010ZTZV10
T491C336M010ZTZV10
parsisiųsti:
T491C336M010AT7280
T491C336M010AT7280
parsisiųsti: T491C336M010AT7280.pdf
parsisiųsti: T491C336M010AT4860.pdf
T491C336M010ZTPV10
T491C336M010ZTPV10
T491C336M010ZTAU00
T491C336M010ZTAU00
parsisiųsti: T491C336M010ZTAU00.pdf
T491C336M010ZTAC00
T491C336M010ZTAC00