T491C336K016ZT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C336K016ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33.0UF 16.0V
Duomenų lapai: T491C336K016ZT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
T491C336K016ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C336K016ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33.0UF 16.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 253469 pcs Duomenų lapas T491C336K016ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
Talpa 33µF