T491C335M035ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C335M035ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 3.30UF 35.0V
Duomenų lapai: T491C335M035ZT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
T491C335M035ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C335M035ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 3.30UF 35.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 332339 pcs Duomenų lapas T491C335M035ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm
Talpa 3.3µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C335M035AT7111
T491C335M035AT7111
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 3.30UF 35.0V
Sandelyje: 242034 pcs
parsisiųsti: T491C335M035AT7111.pdf
RFQ
T491C335M035ZTAC00
T491C335M035ZTAC00
Gamintojai: KEMET