T491C227M010AH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C227M010AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220.UF 10.0V
Duomenų lapai: T491C227M010AH.pdf
  • Pranešimas
T491C227M010AH specifikacijos
Dalies numeris T491C227M010AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220.UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 87193 pcs Duomenų lapas T491C227M010AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
Talpa 220µF