T491C227K010AH
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C227K010AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220.UF 10.0V
Duomenų lapai: T491C227K010AH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491C227K010AH specifikacijos
Dalies numeris T491C227K010AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220.UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 93952 pcs Duomenų lapas T491C227K010AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm Talpa 220µF