T491C226M025AT
KEMETKEMET
T491C226M025AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C226M025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 25V 20% 2312
Duomenų lapai: T491C226M025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T491C226M025AT specifikacijos
Dalies numeris T491C226M025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 25V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122874 pcs Duomenų lapas T491C226M025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 399-9736-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.4 Ohm
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.4 Ohm Talpa 22µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C226M020ZT
T491C226M020ZT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 20V 20% 2312
Sandelyje: 4589 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C226M025AH
T491C226M025AH
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 25.0V
Sandelyje: 122534 pcs
parsisiųsti: T491C226M025AH.pdf
RFQ
T491C226M025AT2478
T491C226M025AT2478
parsisiųsti: T491C226M025AT2478.pdf
T491C226M025AT7027
T491C226M025AT7027
parsisiųsti: T491C226M025AT7027.pdf
T491C226M025AT4539
T491C226M025AT4539
parsisiųsti: T491C226M025AT4539.pdf
T491C226M020ZTAU00
T491C226M020ZTAU00
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 20.0V
parsisiųsti:
T491C226M025AT7280
T491C226M025AT7280
parsisiųsti: T491C226M025AT7280.pdf
T491C226M020ZTZ099
T491C226M020ZTZ099
T491C226M025AT4513
T491C226M025AT4513
parsisiųsti: T491C226M025AT4513.pdf
T491C226M020ZT7280
T491C226M020ZT7280
parsisiųsti: T491C226M020ZT7280.pdf
T491C226M020ATNI01
T491C226M020ATNI01
T491C226M025AT4860
T491C226M025AT4860
parsisiųsti: T491C226M025AT4860.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus