T491C226M010AH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C226M010AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22.0UF 10.0V
Duomenų lapai: T491C226M010AH.pdf
  • Pranešimas
T491C226M010AH specifikacijos
Dalies numeris T491C226M010AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22.0UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 158472 pcs Duomenų lapas T491C226M010AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.6 Ohm
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm Talpa 22µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C226M010AT
T491C226M010AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 10V 20% 2312
Sandelyje: 165767 pcs
parsisiųsti: T491C226M010AT.pdf
RFQ
T491C226M010AH4160
T491C226M010AH4160
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 10.0V
Sandelyje: 133305 pcs
parsisiųsti: T491C226M010AH4160.pdf
RFQ
T491C226M006ZTZ012
T491C226M006ZTZ012
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 6.0V
parsisiųsti:
T491C226M010AH4804
T491C226M010AH4804