T491C225M035AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C225M035AT4100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.20UF 35.0V
Duomenų lapai: T491C225M035AT4100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491C225M035AT4100 specifikacijos
Dalies numeris T491C225M035AT4100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.20UF 35.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 221010 pcs Duomenų lapas T491C225M035AT4100.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.2 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 3.2 Ohm Talpa 2.2µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C225M035AT4053
T491C225M035AT4053
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 2.20UF 35.0V
Sandelyje: 254149 pcs
parsisiųsti: T491C225M035AT4053.pdf
RFQ
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 275391 pcs
parsisiųsti: T491C225M035AT4380.pdf
RFQ
T491C225M035AT
T491C225M035AT
apibūdinimas: CAP TANT 2.2UF 35V 20% 2312