T491B685K020AT
KEMETKEMET
T491B685K020AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B685K020AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1411
Duomenų lapai: T491B685K020AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T491B685K020AT specifikacijos
Dalies numeris T491B685K020AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 411465 pcs Duomenų lapas T491B685K020AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-9730-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm Talpa 6.8µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491B685K016ZTZ001
T491B685K016ZTZ001
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 6.80UF 16.0V
Sandelyje: 524162 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491B685K016ZT7280
T491B685K016ZT7280
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 635954 pcs
parsisiųsti: T491B685K016ZT7280.pdf
RFQ
T491B685K020AT4539
T491B685K020AT4539
apibūdinimas: CAP TANT 6.80UF 20.0V
parsisiųsti: T491B685K020AT4539.pdf
T491B685K020AH
T491B685K020AH
parsisiųsti: T491B685K020AH.pdf
T491B685K020AT4860
T491B685K020AT4860
parsisiųsti: T491B685K020AT4860.pdf
T491B685K016ZTAU01
T491B685K016ZTAU01
parsisiųsti:
T491B685K020AT4280
T491B685K020AT4280
parsisiųsti: T491B685K020AT4280.pdf
T491B685K020AT2478
T491B685K020AT2478
parsisiųsti: T491B685K020AT2478.pdf
T491B685K020AH2478
T491B685K020AH2478
parsisiųsti: T491B685K020AH2478.pdf
T491B685K020AT46597111
T491B685K020AT46597111
parsisiųsti: T491B685K020AT46597111.pdf
T491B685K020AT4659
T491B685K020AT4659
parsisiųsti: T491B685K020AT4659.pdf
T491B685K020AS-F
T491B685K020AS-F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP TANT 6.8UF 20V 1411
parsisiųsti: T491B685K020AS-F.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus