T491B685K010AH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B685K010AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.80UF 10.0V
Duomenų lapai: T491B685K010AH.pdf
  • Pranešimas
T491B685K010AH specifikacijos
Dalies numeris T491B685K010AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.80UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 320546 pcs Duomenų lapas T491B685K010AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5 Ohm
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Talpa 6.8µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491B685K010AS
T491B685K010AS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411
Sandelyje: 4261 pcs
parsisiųsti: T491B685K010AS.pdf
RFQ
T491B685K010AH2478
T491B685K010AH2478
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 6.80UF 10.0V