T491B684K035AH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B684K035AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT .680UF 35.0V
Duomenų lapai: T491B684K035AH.pdf
  • Pranešimas
T491B684K035AH specifikacijos
Dalies numeris T491B684K035AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT .680UF 35.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 343097 pcs Duomenų lapas T491B684K035AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.5 Ohm Išsamus aprašymas 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm
Talpa 0.68µF