T491B476K006AT4513
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B476K006AT4513
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47.0UF 6.0V
Duomenų lapai: T491B476K006AT4513.pdf
  • Pranešimas
T491B476K006AT4513 specifikacijos
Dalies numeris T491B476K006AT4513 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47.0UF 6.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 273602 pcs Duomenų lapas T491B476K006AT4513.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm Talpa 47µF