T491B475M016AH
KEMETKEMET
T491B475M016AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B475M016AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1411
Duomenų lapai: T491B475M016AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T491B475M016AH specifikacijos
Dalies numeris T491B475M016AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 312740 pcs Duomenų lapas T491B475M016AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5 Ohm Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
Talpa 4.7µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491B475M016AT4043
T491B475M016AT4043
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 4.70UF 16.0V
Sandelyje: 338038 pcs
parsisiųsti: T491B475M016AT4043.pdf
RFQ
T491B475M016AH4818
T491B475M016AH4818
Gamintojai: KEMET