T491B474M050ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B474M050ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT .470UF 50.0V
Duomenų lapai: T491B474M050ZT.pdf
  • Pranešimas
T491B474M050ZT specifikacijos
Dalies numeris T491B474M050ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT .470UF 50.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 363608 pcs Duomenų lapas T491B474M050ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1411 (3528 Metric) 9 Ohm Talpa 0.47µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491B474M050AT42547280
T491B474M050AT42547280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT .470UF 50.0V
Sandelyje: 272926 pcs
parsisiųsti: T491B474M050AT42547280.pdf
RFQ
T491B475K010AG4852
T491B475K010AG4852
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 4.70UF 10.0V
Sandelyje: 71534 pcs
parsisiųsti: T491B475K010AG4852.pdf
RFQ
T491B474M050ZT7111
T491B474M050ZT7111