T491B474M035AG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B474M035AG
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT .470UF 35.0V
Duomenų lapai: T491B474M035AG.pdf
  • Pranešimas
T491B474M035AG specifikacijos
Dalies numeris T491B474M035AG Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT .470UF 35.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 93699 pcs Duomenų lapas T491B474M035AG.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 8 Ohm Talpa 0.47µF