T491B336K006AT
KEMETKEMET
T491B336K006AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B336K006AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411
Duomenų lapai: T491B336K006AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T491B336K006AT specifikacijos
Dalies numeris T491B336K006AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 304659 pcs Duomenų lapas T491B336K006AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-8319-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3 Ohm
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm Talpa 33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491B336K006AT7280
T491B336K006AT7280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 33.0UF 6.0V