T491B226M006AT
KEMETKEMET
T491B226M006AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491B226M006AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1411
Duomenų lapai: T491B226M006AT.pdf
  • Pranešimas
T491B226M006AT specifikacijos
Dalies numeris T491B226M006AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 543283 pcs Duomenų lapas T491B226M006AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-8313-2
T491B226M006AT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm Talpa 22µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491B226M004AT
T491B226M004AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 4.0V
Sandelyje: 490688 pcs
parsisiųsti: T491B226M004AT.pdf
RFQ
T491B226K020AT4280
T491B226K020AT4280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 20.0V
Sandelyje: 163968 pcs
parsisiųsti: T491B226K020AT4280.pdf
RFQ
T491B226M006AT4021
T491B226M006AT4021
apibūdinimas: CAP TANT 22.0UF 6.0V
parsisiųsti: T491B226M006AT4021.pdf
parsisiųsti: T491B226K020AT4539.pdf
T491B226K020ATAUTO
T491B226K020ATAUTO
parsisiųsti:
T491B226M006AT2478
T491B226M006AT2478
parsisiųsti: T491B226M006AT2478.pdf
T491B226M006AT40537280
T491B226M006AT40537280
parsisiųsti: T491B226M006AT40537280.pdf
T491B226M004ZT
T491B226M004ZT
parsisiųsti: T491B226M004ZT.pdf
T491B226M006AT42547280
T491B226M006AT42547280
parsisiųsti: T491B226M006AT42547280.pdf
T491B226M006AT4100
T491B226M006AT4100
parsisiųsti: T491B226M006AT4100.pdf
T491B226M006AG
T491B226M006AG
parsisiųsti: T491B226M006AG.pdf
T491B226M006AT4254
T491B226M006AT4254
parsisiųsti: T491B226M006AT4254.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus