T491A686K006AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491A686K006AT4100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 6.0V
Duomenų lapai: T491A686K006AT4100.pdf
  • Pranešimas
T491A686K006AT4100 specifikacijos
Dalies numeris T491A686K006AT4100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 6.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 250412 pcs Duomenų lapas T491A686K006AT4100.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 Ohm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491A686M004AT
T491A686M004AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 4.0V
Sandelyje: 320009 pcs
parsisiųsti: T491A686M004AT.pdf
RFQ
T491A686K006AT
T491A686K006AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206