T491A475M004AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491A475M004AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 4.70UF 4.0V
Duomenų lapai: T491A475M004AT.pdf
  • Pranešimas
T491A475M004AT specifikacijos
Dalies numeris T491A475M004AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 4.70UF 4.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 463666 pcs Duomenų lapas T491A475M004AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm Talpa 4.7µF